Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podswietlany stolik   Staron Dazzling White 4Solid surface to materiał dający nieograniczone możliwości w produkcji blatów, zlewozmywaków, umywalek. Jego skład w 70-80% tworzy wodorotlenek glinu, nadający materiałowi twardość oraz w ok 30% polimetakrylan metylu z pigmentami który sprawia że materiał uzyskuje elastyczność. Barwę nadaje odpowiedni pigment.

blaty kompozytowe EcoBlatTermoplastyczność to jedna z największych zalet materiałów solid surface. Po rozgrzaniu do temperatury ok 170 st c materiał uzyskuje możliwość gięcia do zadanych przez formy kształtów.

Bezspoinowablaty komp0zytowe EcoBlat technologia łączeń daje możliwość wykonania całego projektu bez widocznych połączeń (monolit) przez co materiał uzyskuje znaczną przewagę nad konkurentami.

EcoBlat Lazienki 1Materiał z którego wykonujemy realizacje jest naprawialny i w pełni odnawialny przez co przyczynia się do ochrony środowiska a klientom daje radość z długotrwałego użytkowania.

Asepty DSC1571 2014 06 17 20 58czność, odporność na chłonięcie płynów, przyjmowanie temperatury otoczenia to tylko niektóre z zalet które sprawiają że nasz materiał idealnie nadaje się do produkcji blatów kuchennych.

Współpraca